Sezona: 2014
17.01 - 18.01.2014

Jaunumi

  • 09-01-2014 18:04

    Mārtiņš Svilis / Ivo Pūķis labā noskaņojumā iesāk 2014.gada rallija sezonu

    2013.gada Latvijas rallija čempionāta A+ klases čempioni Mārtiņš Svilis / Ivo Pūķis labā noskaņojumā un ar jauniem izaicinājumiem uzsāk 2014.gada rallija sezonu.

No apkārtējām tuvējām kaimiņvalstīm izskanot priecīgai informācijai par vadošo ekipāžu jauno rallija tehniku, pretstatā Latvijā dominējošajām ziņām par vadošo rallija pilotu aiziešanu no aktīvajām sporta gaitām, ekipāža nolēma vismaz uz vienu dienu iepriecināt savus līdzjutējus un atbalstītājus, nosūtot pieteikumu vienai no ekipāžas sezonas mīļākajām sacīkstēm– “Rally Alūksne”, norādot sacīkšu tehniku, kas noteikti pašreiz ir visu startējošo sportistu sapnis.

Arī ekipāžas Mārtiņš Svilis / Ivo Pūķis lielākā vēlme būtu pašmāju trasē sacensties ar Eiropas čempionāta zvaigznēm ar līdzvērtīgu tehniku, kas viennozīmīgi piesaistītu skatītāju, atbalstītāju un Eiropas valstu sportistu uzmanību.

Tā kā šādas rallija tehnikas izmantošanai neapšaubāmi ir nepieciešams ļoti liels darbs un finansiāli spēcīgi atbalstītāji, pašreizējā situācija Latvijas rallijā ļauj vien vēlēties pie šādas tehnikas stūres nokļūt.

Tā kā 2014.gada rallija sezonas braucēju sastāvs Latvijas Rallija čempionāta klasēs ir neskaidrs, arī ekipāža vēl līdz galam nav izlēmusi par 2014.gada sacensību programmu, taču noteikti plānos ir vairāki starti ārpus Latvijas. Ekipāžas plānos tiešām ietilpst starts kādā no sacensībām ar jaunās R5 klases auto.

Ekipāža vēlas atgādināt, ka līdz pirmajam rallijam – rallijam Alūksne atlikušas vien 9 dienas, tādējādi vēlas mobilizēt visus rallija līdzjutējus un braucējus aktīvi gatavoties startiem jaunajā, 2014.gada sezonā.

Ekipāža vēlas novēlēt veiksmīgu un izdevušos Jauno 2014.gadu visiem atbalstītājiem, draugiem un kolēģiem, kā arī aicina Alūksnes rallijsprintā ekipāžu atbalstīt, uzgavilējot jau ierastajam, „zaļajam” Mitsubishi Lancer Evolution VIII.

Ekipāžu Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķis atbalsta „Adugs”, „Latgran”, „DLLA”, „Marteks Auto”, „Burdas Salons”

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Jaunumi Tviterī: