24.08 - 25.08.2012

Jaunumi

• 25-08-2012 20:15

„Rallijā Kurzeme 2012” uzvaru izcīna Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals

Ar Anda Neikšāna/Pētera Dzirkala (N4) ekipāžas uzvaru noslēdzies notikumiem bagātais „Rallijs Kurzeme 2012”. Otrie absolūtajā vērtējumā finišēja igauņu ekipāža Kaspars Koitla/Andres Ots (N4), kuri uzvarētājiem zaudēja 5.18 sekundes. Trešajā vietā finišēja vēl viena igauņu ekipāža - Sīms Plangi/Mareks Sarapū (N4).

Rallija pirmās dienas līderi Aleksejs Lukjaņuks/Romāns Kapustins otrās dienas sākumā vairs nebija tik ātri, bet devītajā ātrumposmā neizturēja viņu Mitsubishi Lancer Evo IX sajūgs, un ekipāža izstājās. Pavisam līdz finišam netika 13 no 59 startējušajām ekipāžām.

A+ klasē ātrākie bija Raimonds Kisiels/Arnis Ronis, kuri par 1 minūti 12.09 sekundēm apsteidza Staņislavu Travnikovu/Konstantīnu Samušju. Trešie A+ klasē finišēja Miks Ernstsons/Rihards Rāviņš.

R4 klasē ātrākie bija Jānis Feldmanis/Anrijs Jesse, kuri par 40.08 sekundēm apsteidza otrajā vietā finišējušos Vasīliju Grjazinu/Dmitriju Čumaku, savukārt trešajā vietā finišēja Aleksejs Šemets/Georgijs Troškins.

2WD klasē ātrākie bija Dmitrijs Mjačins/Jurijs Kuzminovs, kuri bija ātrākie starp visiem vientilta piedziņas braucējiem. Otrie 2WD klasē, atpaliekot 4 minūtes un 11.91 sekundi, finišēja Edgars Balodis/Ivo Pūķis, trešie - Guntis Lielkājis/Vilnis Miķelsons.

R2 klasē uzvaru izcīnīja Ralfs Sirmacis/Māris Kulšs, priekšlaicīgi nodrošinot sev čempionu titulu. Otrie R2 klasē, atpaliekot 9.10 sekundes, finišēja Mārcis Ķenavs/Armands Ķenavs, bet trešajā vietā finišēja Emīls Blūms/Ilmārs Vecgailis.

Linda Brūdere - Ātruma festivāla "Rallijs Kurzeme 2012" Preses centra vadītāja asistente. Foto: © Artūrs Igaveņš (ASRTMedia)