Sezona: 2014
28.08 - 30.08.2014

Jaunumi

  • 15-08-2014 16:00

    Rallija „Kurzeme 2014” oficiālais auto – pilnīgi jaunais Nissan Qashqai no Skandi Motors

    Jau tradicionāli augusta pēdējā nedēļas nogalē, no 28. līdz 30. augustam, Liepājā norisināsies Ātruma festivāls – rallijs „Kurzeme 2014”. Jau sesto gadu pēc kārtas ralliju atbalsta Skandi Motors un šogad par rallija oficiālo auto ir atzīts pilnīgi jaunais Nissan Qashqai no Skandi Motors.

Skandi Motors informē, ka rallija „Kurzeme 2014” laikā norisināsies atsevišķs pilnīgi jaunā Nissan Qashqai ātrumposms, kura ietvaros jaunā Nissan Qashqai īpašnieki sacentīsies ātrbraukšanā, kas notiks rallija pilsētas ātrumposma trasē. Tāpat rallija laikā paredzēts unikāls notikums – pilnīgi jaunā Nissan Qashqai parādes brauciens.

Ja arī TU esi pilnīgi jaunā Nissan Qashqai īpašnieks, aicinām Tevi piedalīties. Pieteikties vari rakstot uz e-pastu info@skandimotors.lv vai zvanot pa tālruni + 371 26316783.

Rūpējoties par pilnīgi jaunā Nissan Qashqai īpašnieku un līdzbraucēju labsajūtu, Skandi Motors nodrošinās bezmaksas rallija ieejas kartes, tikai Nissan Qashqai automašīnām paredzētu autostāvvietu pilsētas centrā, kā arī iespēju piedalīties noslēguma pasākumā, pludmales bārā „Red Sun Buffet”.

Vēlamies informēt, ka no 4. augusta Skandi Motors autosalonos – gan Rīgā, gan Liepājā – būs iespējams iegādāties rallija biļetes par izdevīgākām cenām. Savukārt tie, kas apkalposies Skandi Motors servisā Liepājā vai iegādāsies rezerves daļas vismaz 70 eiro vērtībā – saņems biļeti uz ralliju „Kurzeme 2014” bez maksas.

Uz tikšanos ar pilnīgi jauno Nissan Qashqai rallijā „Kurzeme 2014”!

Par pilnīgi jauno Nissan Qashqai

Nissan Qashqai ir pilsētas krossovera ikona Eiropā, ko izveidoja Nissan 2007.gadā. Šī automašīna ir līdere savā segmentā. Jau 2007.gadā Nissan Qashqai ieguva Latvijas Gada Auto titulu un arī šogad pilnīgi jaunais Nissan Qashqai pretendē uz atkārtotu šī titula iegūšanu. Pilnīgi jaunā Nissan Qashqai starta cena ir 16 990 eiro. Nissan Qashqai no 2007.gada līdz 2013.gada oktobrim ir bijis otrais populārākais auto modelis gan Latvijā, gan Baltijas valstīs privātpersonu segmentā. Kā arī šajā pašā laika periodā – ceturtais populārākais vieglais auto Baltijas valstīs.

Nissan šis ir īpašs gads – ir iznācis ne tikai pilnīgi jaunais Nissan Qashqai, bet pārdošanā nonākuši arī vairāki citi jauni modeļi - jaunā Nissan Micra, Nissan Note, Nissan Juke, kā arī pavisam drīz pārdošanā nonāks jaunais Nissan X-Trail un pilnīgi jauns Nissan modelis – Pulsar.

Liene Kindzule, SIA Alpha Baltic sabiedrisko attiecību daļas projektu vadītāja

Jaunumi Tviterī: