Sezona: 2014
28.08 - 30.08.2014

Jaunumi

  • 26-08-2014 22:14

    Vai esi gatavs startam ar E-GoCartu ?

    Vai esi gatavs startam? Blue Shock Bike 29. un 30. augustā elektrizēs ātruma festivāla rallijs "Kurzeme 2014" sacensību skatītājus - paldies Uldim Hmieļevskim. Drosmīgākos, ātrākos un dedzīgākos aicinām pieņemt izaicinājumu un izmēģināt BSB E-GoCartu. Šo zvēru spēs novaldīt tikai izredzētais, un sacensībās uzvarēs tā cienīgs braucējs balvā iegūstot elektrodivriteni no Blue Shock Bike.

Ziņkārīgākajiem, priecājamies paziņot, ka E-GoCarts ir ieguvis elektriski zilu un zeltainu krāsu - Andris Ūščins malacis, baterijas ir uzlādētas, un dzinējs ar nepacietību gaida aizraujošās sacensības. Ir atlikušas mazas nianses, pie kurām Alvils Pomerancis jau strādā, līdz E-GoCarts sasniegs savu pilnību. Tas ir gandrīz gatavs savai zvaigžņu stundai!

Blue Shock Bike elektrizēs Kurzemes Ralliju. Domājot par pasākuma organizatoriem, tika izstrādāti divi BSB elektrodivriteņi, kas strādās kā pasākuma operatīvais transports. Pasākuma personāls varēs bez piepūles pārvietoties pa teritoriju un būt pamanāmi, pateicoties speciālajam apgaismojumam.

Pirmo reizi Rallijs Kurzeme vēsturē, sacensību skatītājiem būs iespēja piedalīties E-GoCart sacensībās un laimēt BSB elektrodivriteni, kas ir ātrs, ekonomisks un moderns pārvietošanās līdzeklis kā pilsētas ielās tā laukos. Skatītājiem uz vietas būs iespēja izmēģināt un izbraukt ar Blue Shock Bike elektrodivriteni, kā arī, līdz šim nebijusi iespēja - piedāvāsim klātienē, interesentiem kopā ar dizaineri, izstrādāt savu spec BSB elektrodivriteni. Esam gatavi piepildīt sapņus, ļaujiet vaļu fantāzijai un iespējams jau tieši TU nākošgad brauksi ar jaunu Blue Shock Bike!

Blue Shock Bike garantē piedzīvojumus un lielisku atpūtu! Aicinam uz ātruma festivālu Rallijs "Kurzeme 2014". Sakam paldies atbalstītājiem un interesentiem.

Jaunumi Tviterī: