Sezona: 2014
28.08 - 30.08.2014

Jaunumi

  • 29-08-2014 16:14

    Vēsturisko automašīnu regularitātes rallijā startēs "Volga", "Žiguļi" un "Vabole"

    Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme 2014" laikā notiekošajās vēsturisko automašīnu regularitātes sacensībās rallija trasē būs redzamas savulaik ļoti populāras automašīnas.

Trasē būs redzama "GAZ 24", "VAZ 2106", "LADA 1500S" automašīnas, tāpat būs redzamas arī divas liepājnieku ekipāžas, kuras startēs ar "ZAZ 968M" un "Volkswagen Kafer" - Jānis Kundziņš/Andris Pāpe un Guntis Štāls/Jānis Tiļugs.

Tāpat Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme 2014" vēsturisko automašīnu regularitātes sacensībās piedalīsies 2013.gada Somijas rallija čempions šajā disciplīnā Agris Staņēvičs. No Latvijas startēs piecas ekipāžas, savukārt viena ekipāža būs no Norvēģijas un piedalīsies ar "BMW 2002tii" automašīnu.

"Rallijs nav tikai ātrums, rallijs ir arī pareiza un droša braukšanas ātruma izvēle, lai veiksmīgi nokļūtu mērķi - tā tas ir gan rallijā, kur sportisti ātrumposmus cenšas izbraukt pēc iespējas ātrāk, gan ikdienā, gan regularitātes rallijā, kur sportisti finišā nedrīkst nonākt ne par vēlu, ne arī par ātru. Tas prasa no ekipāžas rūpīgu rēķināšanu un lielu meistarību," stāsta Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme 2014" direktors Uldis Hmieļevskis.

Vēsturisko automašīnu regularitātes rallija dalībnieki sacensību trasē dosies pirms rallija un rallijsprinta ekipāžām.

Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme 2014" atklāšanas ceremonija notiks piektdien, 29.augustā, plkst.15.15 Rožu laukumā, Liepājā. Festivāla noslēgums un uzvarētāju apbalvošana notiks sestdien, 30.augustā, plkst.19 Liepājas pludmales bārā "Red Sun Buffet".

Kopš 2010. gada "Kurzeme" kļuvis par kaut ko vairāk nekā tikai ralliju – tas ir ātruma festivāls, kas pulcē gan Latvijas un tuvāko kaimiņvalstu labākos rallija braucējus, gan citu motoru sporta veidu pārstāvjus. Šogad Ātruma festivāla programmu kuplinās Latvijas atklātā čempionāta ūdensmotosportā ātrumlaivām noslēdzošais posms, kas norisināsies pašā Liepājas centrā, kā arī citas motoru sporta aktivitātes.

Ātruma festivālu - ralliju "Kurzeme 2014" atbalsta "LDz Cargo", Liepājas pilsētas dome, Liepājas osta, "Vega 1", "Canon IBServiss", "Cēsu alus", rallija oficiālais auto "Nissan Qashqai" no "Skandi Motors".

Biļetes nopērkamas "Biļešu serviss" kasēs, tiešsaistes tirdzniecības vietās "Bilesuserviss.lv", "Piletilevi.ee" un "Bilietupasaulis.lt", "Skandi Motors" filiālēs Rīgā, Lielirbes iela 32, un Liepājā, Brīvības iela 146c, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā Rožu laukumā 5/6, kā arī pie rallija ātrumposmiem.

Dzintars Hmieļevskis

Jaunumi Tviterī: