02.07-03.07.2022

Jaunumi

  • 20-04-2022 16:00

    Uzsākta Rally Liepāja ieejas biļešu tirdzniecība

    Šodien uzsākta FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja ieejas biļešu tirdzniecība. Tirdzniecības sākumperiodā ieejas biļetēm noteikta īpaša cena – līdz mēneša beigām, 30. aprīlim, divu dienu ieejas biļete maksās 20 eiro, ļaujot apmeklēt visus ātrumposmus, kas 2. jūlijā notiks Talsu novadā, bet 3. jūlijā – Dienvidkurzemes novadā. Bērniem līdz 10 gadu vecumam un personām ar invaliditāti ieeja rallija norises vietās paredzēta bez maksas, bet jauniešiem vecumā no 11 līdz 17 gadiem un pensionāriem paredzētas ieejas biļetes par samazinātu cenu.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Latvijā šogad notiks 1.-3. jūlijā Liepājā, Talsu novadā un Dienvidkurzemes novadā. Rally Liepāja ieejas biļetes iespējams iegādāties rallija oficiālajā interneta vietnē www.lvrally.com.

“Šogad saglabāsim ieejas biļešu cenu gradāciju, kas kvēlākajiem rallija faniem, kuri jau izlēmuši apmeklēt Rally Liepāja, nodrošinās iespējami labāko piedāvājumu. Skatītājiem svarīgi ņemt vērā, ka esam atgriezušies pie iepriekš izmantotā rallija plānojuma un ātrumposmu norises sestdienā un svētdienā. Tanī pat laikā nemainīga palikusi Rally Liepāja ģeogrāfija, kas arī šogad ļaus izbaudīt Kurzemes reģiona burvību un rallija zelta fondu. Sestdien, 2. jūlijā, ātrumposmi notiks Talsu novadā, bet izšķirošie ātrumposmi svētdien, 3. jūlijā, tiks sarīkoti Dienvidkurzemes novadā,”RA Events direktors Raimonds Strokšs.

 20.04.-30.04.2022.01.05.-26.06.2022.27.06.-03.07.2022.
Īpašais piedāvājumsPamata cenaRallija nedēļa
 Ieejas biļete abām sacensību dienām
   Visi ātrumposmi20 eiro30 eiro40 eiro
 Vienas dienas ieejas biļete
   Ātrumposmi Talsu novadā15 eiro20 eiro25 eiro
   Ātrumposmi Dienvidkurzemes novadā
 Junioru biļete jauniešiem 11-17 g.v. (ieskaitot)*
   Divu dienu biļete visiem ātrumposmiem10 eiro15 eiro
   Vienas dienas biļete (Talsi vai Liepāja)7 eiro10 eiro
 Latvijas pensionāru biļete (uzrādot apliecību)*
   Divu dienu biļete visiem ātrumposmiem15 eiro
   Vienas dienas biļete (Talsi vai Liepāja)10 eiro
 Bezmaksas ieeja (uzrādot apliecību)*
   Bērniem līdz 10 g.v. (ieskaitot)bezmaksas
   Invalīdiem ar Latvijā izdotu invalīda apliecībubezmaksas

* Biļešu apmaiņas punktā būs jāuzrāda attiecīgā apliecība un / vai personas vecumu apliecinošs dokuments. Dokumenta neuzrādīšanas gadījumā biļete pret aproci netiks apmainīta, un nauda par iegādāto biļeti netiks atmaksāta.

 

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Talsu novads. Paldies sponsoriem Ramirent un SC Grupa/Eurovia, un sadarbības partnerim Magnetic Latvia, oficiālajai auto nomai Sixt, kā arī atbalstītājiem Fristads, Liepājas Olimpiskais Centrs, Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona un Canon Biznesa Centrs Liepāja. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un mediju partneri Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: MB Grupa, Törley, Sportland, SignTech, FN Serviss, Jānis Pūce, Red Bull un Flora. Rally Liepāja palīdz īstenot Dienvidkurzemes novads un Latvijas Automobiļu federācija.

Visi jaunumi un informācija par Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally un Instagram /lvrally.

Foto: FIAERC.COM