25.08-26.08.2023

Jaunumi

Rallijsprints “Latvija”

Atbilstoši sacensību rīkotāja lūgumam, pieņemts lēmums mainīt rallijsprinta “Latvija” norises datumu, sacensības pārceļot divas nedēļas agrāk – no sākotnēji plānotā š.g. 5. novembra uz 22. oktobri.

 

LRČ Juniors

Latvijas rallija čempionāta 2023. gada kalendārā šogad iekļauti kopumā astoņi posmi, no kuriem ceturtais un piektais posms “Tet Rally Liepāja” paredzēts ekipāžām, kas startē ar starptautiskajiem tehniskajiem noteikumiem atbilstošām automašīnām (LRČ 2 / LRČ 3 / LRČ 4), bet astotais posms “Samsonas Rally Utena” paredzēts ekipāžām, kas startē ar nacionālajiem tehniskajiem noteikumiem atbilstošām automašīnām (LRČ 1 / LRČ 5 / LRČ 6 / LRČ 7).

Ņemot vērā, ka LRČ Juniors čempionāta piloti drīkst startēt ar automašīnām, kas atbilst kādai no divām ieskaites grupām – gan LRČ 4, gan LRČ 7, precizējam, ka LRČ Juniors ieskaites punktus iespējams saņemt visos astoņos Latvijas rallija čempionāta sezonas kalendārā iekļautajos posmos – piecos posmos startējot abu ieskaites grupu ekipāžām, divos posmos startējot tikai LRČ 4 ekipāžām, bet vienā posmā – tikai LRČ 7 ekipāžām. Neatkarīgi no sezonas posma vai potenciālā dalībnieku loka, punktu piešķiršanas kārtība paliek tāda, kāda tā ir noteikta Gada nolikumā.

 

Ar pilnu kopvērtējuma tabulu katrā no ieskaites grupām iespējams iepazīties Latvijas rallija čempionāta oficiālajā interneta mājaslapā www.autorally.lv.

 

Latvijas rallija čempionāta sezona turpināsies 25. un 26. augustā, kad Igaunijā notiks sezonas septītais posms “Humus Paide Rally”. Paides apkārtnē sarīkotajos ātrumposmos startēs gan Igaunijas rallija čempionāta, gan Latvijas rallija čempionāta ekipāžas. Turklāt sacensības būs arī šogad izveidotā Baltijas jūras valstu rallija čempionāta noslēdzošais posms.

Informācija par Latvijas rallija čempionātu pieejama arī mūsu sociālo tīklu kontos Facebook, Instagram un Twitter.